Aranżacje i dodatki w konkretnym stylu — inspiracje

Data dodania:
Kategoria: Dom i ogród
Ocena
0.00

Ciekawe wnętrze? Możesz je mieć za pomocą dekoracji! Odpowiednie dopasowanie ozdób sprawi, że Twoje mieszkanie nabierze charakteru oraz unikalnego wystroju. Jeśli lubisz konkretny styl, to postaw na jego wyraziste elementy, które odzwierciedlą Cię. Warto też zainwestować w dodatki uniwersalne. Dzięki nim wnętrze będzie modne i nawet jeśli poszczególna moda przeminie, Twoje pomieszczenie będzie na czasie!

Zasady doboru dodatków w stylu skandynawskim 

Styl skandynawski, jak samo określenie mówi, ma dużo wspólnego ze stylistyką fińską, duńską oraz szwedzką. Jest nadzwyczaj modny ze względu na swoją elastyczność oraz olbrzymią dostępność przedmiotów w atrakcyjnych cenach. Produkty w stylu skandynawskim można zakupić dosłownie wszędzie – w sklepach online, na targach bądź znaleźć nawet na strychu u babci. Aranżując dom w stylu skandynawskim, warto zainwestować w porządne oraz ciekawie prezentujące się lampy. Światło we wnętrzu tego typu odgrywa niesłychanie istotną rolę. Lampa jednak nie powinna być ciężka, jak również wytworzona z naturalnych materiałów.

Następnym dodatkiem, który super wpasowuje się w klimat skandynawski to ramki na zdjęcia w minimalistycznej formie. Można w nich wstawić nie tylko rodzinne zdjęcia, ale również interesujące grafiki bądź plakaty.

Zasady doboru dodatków w stylu glamour

Glamour to przede wszystkim połysk i wytworność. Zwykle ten styl kojarzy się z luksusem, dlatego przy doborze elementów ozdobnych powinno się postawić na dodatki charakteryzujące się wysoką jakością. Podstawowymi kolorami w tym przypadku są biel i czerń, jednak często oprócz tego, dodaje się również jeszcze jeden wyraźniejszy akcent kolorystyczny. Jak poprzednio wspominaliśmy, w tym przypadku ważny jest przede wszystkim blask, skutkiem tego powinniśmy postawić na wyraziste oświetlenie. Doskonałym wyborem będą lampy w stylu glamour z jaskrawymi dodatkami oraz kryształkami, które cudownie akcentują światło. Prócz tego nie można zapominać o dużych lustrach w oryginalnych ramach, które nie tylko optycznie uwydatnią przestrzeń, ale dodatkowo wprowadzają do niej jeszcze więcej światła.

Zasady doboru dodatków w stylu marynistycznym

Interesującym stylem jest marynistyczny. Nie wiesz, jaki to styl? Odpowiedź jest prosta! Wszystko, co kojarzy się z morzem. Kolory beżowe, białe, błękitne i granatowe. Na ścianie lub dodatkach wspaniale wyglądają pasy, gwiazdy i kotwice. Kompozycje z rafy koralowej lub muszli pięknie wyglądające na półce. Wiosła powieszone na ścianie. Figurki marynarzy lub mew. Statki w zamkniętych butelkach. Lampa rybacka postawiona na szafce nocnej. Tylko Twoja wyobraźnia Cię ogranicza!

Tagi
Oceń artykuł
Komentarze
Wszystkich: 0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Artykuły z tej kategorii
Ciekawe wnętrze? Możesz je mieć za pomocą dekoracji! Odpowiednie dopasowanie ozdób sprawi, że Twoje mieszkanie nabierze charakteru oraz unikalnego wystroju. Jeśli lubisz konkretny styl, to postaw na jego wyraziste elementy, które odzwierciedlą Cię. Warto też zainwestować w dodatki uniwersalne. Dzięki nim wnętrze będzie modne i nawet jeśli poszczególna moda przeminie, Twoje pomieszczenie będzie na czasie!Zasady doboru dodatków w stylu skandynawskim Styl skandynawski, jak samo określenie mówi, ma dużo wspólnego ze stylistyką fińską, duńską oraz szwedzką. Jest nadzwyczaj modny ze względu na swoją elastyczność oraz olbrzymią dostępność przedmiotów w atrakcyjnych cenach. Produkty w stylu skandynawskim można zakupić dosłownie wszędzie – w sklepach online, na targach bądź znaleźć nawet na strychu u babci. Aranżując dom w stylu skandynawskim, warto zainwestować w porządne oraz ciekawie prezentujące się lampy. Światło we wnętrzu tego...